Czy masz predyspozycje lub odpowiednie umiejętności, aby w przyszłości z satysfakcją i powodzeniem realizować się w technicznym zawodzie inżynierskim? Teraz możesz to ocenić.

Nasz międzynarodowy zespół projektowy przygotował dla Ciebie zestaw zagadnień, które pozwolą Ci na lepsze rozpoznanie swojego potencjału i możliwości jego dopasowania do potrzeb konkretnej profesji  poprzez zebrane w pigułce tajniki kilku zawodów technicznych, które gwarantują ciągły rozwój i wykazują duże zapotrzebowanie na rynku pracy.

Twoje jutro zaczyna się dziś. Już teraz możesz spróbować zdefiniować i zaprojektować swoją karierę!

W sumie nieważne, czy jesteś uczniem szkoły podstawowej lub średniej stojącym przed wyborem kolejnego kroku na swojej edukacyjnej ścieżce, nauczycielem i doradcą zawodową, lub rodzicem pełnym troski o przyszłość swojego dziecka. Każdy z was znajdzie tu materiały prezentujące specyfikę nowoczesnych zawodów pozwalających na stabilne, dobrze płatne i ciekawe, pełne wyzwań zatrudnienie.

Poprzez interaktywne opisy, prezentacje zdjęciowe i filmowe, elementy grywalizacji oraz quizy poznacie najważniejsze aspekty i ciekawostki związane z kluczowymi zawodami technicznymi, z którymi podróż przez życie rozpocząć można już na poziomie szkoły średniej technicznej. Poznaj specyfikę pracy, zalety i ryzyka, możliwości rozwoju i ścieżkę kariery, potencjalne zarobki i potrzeby pracodawców dzięki naszemu mini-kompendium wiedzy.

Skip to content