Mechatronik

Już sama nazwa sugeruje super-mieszankę! Inżynierska interdyscyplinarność, adaptacja i umiejętność systemowego łączenia zagadnień mechaniki, elektroniki, robotyki, automatyki zarządzanych informatycznie – to właśnie pole do działania dla mechatronika, czyli ekscytującego zawodu przyszłości.

Rozszerzony opis zawodu

W ramach pracy projektowej przygotowaliśmy rozszerzony opis zawodu mechatronika. Dowiesz się, czym zajmuje się mechatronik, w jakim otoczeniu pracuje i jakie umiejętności są potrzebne, aby wykonywać ten zawód. Ponadto poznasz ryzyko zawodowe związane z wykonywaniem tego zawodu, a także jakie są wymagania rynku pracy i możliwości rozwoju w tej branży.Interaktywny materiał o zawodzie zakończony quizem

Interaktywny materiał o zawodzie rozszerzy Twoje postrzeganie wykonywania tego zawodu, poznasz drogę awansu, a także ścieżkę edukacyjną, aby uzyskać odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Zwracaj uwagę na szczegóły i ciekawostki, aby odpowiedzieć na pytania zawarte w quizie, znajdującym się pod koniec materiału.

Skip to content