Spawacz

Zawód, który łączy! Elementy konstrukcyjne małe i duże, rurociągi i wielkogabarytowe silosy, budowle stoczniowe, uszczelnienia i pokrycia antykorozyjne – nic z tego nie powstanie bez różnorodnych technik spawania.

Spawacz to zawód, którego podstawowym zadaniem jest łączenie ze sobą różnych elementów, ale nade wszystko łączy odpowiedzialność z materiałoznawstwem. Praca pełna wyzwań, idąca w parze z technologicznym rozwojem. Dzisiejsze spawanie bez manipulatorów nie istnieje, a przykładów, które obalają wiele mitów jakim obrósł ten zawód znajdziesz tu więcej.

Rozszerzony opis zawodu

W ramach pracy projektowej przygotowaliśmy rozszerzony opis zawodu spawacza. Dowiesz się, czym zajmuje się spawacz, w jakim otoczeniu pracuje i jakie umiejętności są potrzebne, aby wykonywać ten zawód. Ponadto poznasz ryzyko zawodowe związane z wykonywaniem tego zawodu, a także jakie są wymagania rynku pracy i możliwości rozwoju w tej branży.Interaktywny materiał o zawodzie zakończony quizem

Interaktywny materiał o zawodzie rozszerzy Twoje postrzeganie wykonywania tego zawodu, poznasz drogę awansu, a także ścieżkę edukacyjną, aby uzyskać odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Zwracaj uwagę na szczegóły i ciekawostki, aby odpowiedzieć na pytania zawarte w quizie, znajdującym się pod koniec materiału.

Skip to content