Operator CNC

Tokarz i frezer w nowoczesnym wydaniu – z wykorzystaniem sterowania geometrii komputerowej w sposób efektywny, bezpieczny i czysty można wykonać złożone procesy obróbki kształtowej, tworząc detale o zróżnicowanej formie.

Zebrane tu informacje pozwolą ci poznać kluczowe elementy i kompetencje predestynujące do sukcesu w zawodach mechanicznych opartych na komputerowym sterowaniu numerycznym.

Rozszerzony opis zawodu

W ramach pracy projektowej przygotowaliśmy rozszerzony opis zawodu operatora CNC. Dowiesz się, czym zajmuje się operator CNC, w jakim otoczeniu pracuje i jakie umiejętności są potrzebne, aby wykonywać ten zawód. Ponadto poznasz ryzyko zawodowe związane z wykonywaniem tego zawodu, a także jakie są wymagania rynku pracy i możliwości rozwoju w tej branży.Interaktywny materiał o zawodzie zakończony quizem

Interaktywny materiał o zawodzie rozszerzy Twoje postrzeganie wykonywania tego zawodu, poznasz poziom wynagrodzeń, proponowanych profesjonalistom, a także ścieżkę edukacyjną, jaką trzeba podążać, aby awansować. Zwracaj uwagę na szczegóły i ciekawostki, aby odpowiedzieć na pytania zawarte w quizie, znajdującym się pod koniec materiału.

Skip to content